A vítězem se stává: bílé pánské tričko s černými džínami

V posledních letech zažívají pánská trička bez potisku opravdové oživení, což je dobrá zpráva pro všechny, kteří na pánská trička nedají dopustit. Stejně tak pánské mikiny mají z hlediska designu, užitných vlastností a módy různé přednosti. Ačkoli se skvěle hodí k vrstvení, univerzální pánská mikina se hodí pro každou příležitost. Když se ochladí, mohou muži sáhnout po pánském tričku či pánském polo tričku, pánské mikině (pánské mikiny s kapucí, pánské mikiny na zip) a navrch pánské bundě, aby se opravdu zahřáli.

Co si vzít k pánské mikině?

Pánská mikina z kvalitního materiálu z eshopu wowdoplnky.cz bude cenným kouskem ve vašem šatníku, protože se správnou barvou může být neuvěřitelně univerzální. Bílou nebo šedou pánskou mikinu si můžete vzít k džínům a teniskám jako ležérní outfit nebo ji můžete obléct pod tmavě modrý oblek, aby vás zahřála při ranním dojíždění do práce.

Jak by měla pánská mikina padnout?

To, jak vám pánská mikina (pánská mikina s kapucí, pánská mikina na zip) padne, záleží výhradně na stylu a vzhledu, o který usilujete. V nabídce eshopu wowdoplnky.cz najdete pánské mikiny klasického úzkého střihu, které poskytují trochu prostoru pro dýchání, ale v konečném důsledku jsou střižené těsně na tělo. Můžete si také pořídit pánskou mikinu oversized střihu, která je ležérnější.

Až se budete rozhodovat, co si vzít k oblíbené pánské mikině, nehledejte nic jiného než oblíbené džíny. Skinny džíny, rovný střih, bootcut – na tom nezáleží. Klasické džíny a nadčasové pánské mikiny byly pro sebe přímo stvořeny.

Je něco lepšího než pohodlné a dobře padnoucí pánské tričko a pánská mikina?

Není! Navíc tento základ šatníku (pánská trička bez potisku, pánské polokošile, pánské mikiny – pánské mikiny s kapucí a pánské mikiny na zip) není nudný. V chladnějších letních dnech jde o ideální kombinaci. Je to zkrátka skvělý základ každého pánského šatníku.