Dovolená levně? Vydejte se do slunného Chorvatska

Rádi byste vyrazili s rodinou na dovolenou, ale tíží vás finanční situace? Nezoufejte, skvělým řešením pro vás může být dovolená v chorvatských apartmánech.

Dovolená levně

Chorvatsko je velmi oblíbenou destinací českých turistů. Důvodem je nejen to, že se jedná o opravdu krásnou zemi, ale také dostupnost Chorvatska. Do Chorvatska se totiž za pár hodin dostanete jízdou autem, tudíž nemusíte utrácet za nákladné letenky a připlácet za zavazadla navíc. Vše s celou rodinou sbalíte do auta a můžete vyrazit. Autem do chorvatska je to opravdová brnkačka.

Ubytování

Velkou výhodou Chorvatska je jistě také to, že poskytuje rozmanitou nabídku ubytování v apartmánech. Tento typ ubytování se vyplatí především pro rodiny s dětmi, které zaplatí jednotnou cenu za apartmán a nemusí platit za místo v hotelu pro každého člena rodiny. Navíc můžete bydlet přímo u místních a poznat jejich kulturu opravdu dobře. Ubytování v apartmánech je cenově velmi dostupné a při rozpočítání na celou rodinu vyjde nesmírně levně. Apartmány chorvatsko jsou tak skvělou volbou pro páry i velké rodiny.

Krásná země

Kromě toho, že se do Chorvatska dostanete autem a seženete zde levné ubytování v apartmánech, můžete se také těšit na krásy této země. Chorvatsko se může pyšnit divokou přírodou, nádhernými scenériemi, romantickými plážemi a dokonale čistým mořem. Doporučujeme proto volit oblasti méně frekventované, kde si užijete opravdového klidu a relaxace. Dobrou volbou jsou i chorvatské ostrovy, na kterých se jaksi zastavil čas, a vy si zde užijete nerušené dovolené.

Gastronomie

Nalákat by vás měla také chorvatská gastronomie. Kromě čerstvých plodů moře a čerstvého ovoce s lahodnou chutí vás prostě nezklamou chorvatská vína a pálenky. Zdejší vinice jsou opravdu slunečné a jejich kvalita se podepisuje i na chuti zdejšího vína. Zajeďte si do Chorvatska na dovolenou a užijte si zde pohodu za rozumný peníz.