Kabáty jsou stále IN

Zima se pomalu blíží a tak je čas přemýšlet nad kvalitním zimním oblečením. Rozhodně neuděláte chybu, když si pořídíte zimní kabát, který v mrazivých dnech dokonale zahřeje.

Jak si vybrat vhodný model?

Velmi důležitým hlediskem je materiál kabátu. Aby nás hřál i v těch největších mrazech, je potřeba vybírat takové modely, pro jejichž výrobu byly použity vlna, viskóza nebo kašmír. Ideální je, pokud je jeho součástí také zateplovací vložka. I na délce kabátu záleží. Pro studené zimní počasí jsou vhodné dlouhé dámské kabáty.

Kabáty vybíráme také podle účelu. Jiný styl kabátu volíme pro běžné nošení a jiný pro nošení do společnosti a pro slavnostní příležitosti.

Nakupujte online

Možná si nyní povzdechnete, že koupit kabát online nejde, opak je však pravdou. Široký výběr různých modelů nabízí onlinesekac.cz. Více než second hand je tento e-shop spíše tržištěm s oblečením. Než jsou zde jednotlivé kousky vystaveny, dochází k jejich třídění, pečlivé kontrole a řazení dle opotřebovanosti do jednotlivých kategorií. V žádném případě zde nenaleznete žádné kousky obnošené nebo seprané. Další výhodou je originalita. Pokud si zde pořídíte třeba krátké dámské kabáty, rozhodně se nemusíte obávat, že ve stejném modelu potkáte na ulici někoho dalšího.

A jak tedy vybírat? Každý jednotlivý kousek oblečení je pečlivě nafocen z několika různých úhlů a opatřen popisky. Z nich se dozvíte nejen velikost, ale i další potřebné rozměry, mezi něž patří délka rukávu i kabátu, šířka, druh materiálu i barva. Získáte tak dokonalou představu o tom, zda vám kabát padne, či nikoli.

Za zmínku stojí i kategorie, do kterých jsou jednotlivé kousky řazeny. Pořídit si tak můžete model úplně nový, perfektní (není skoro nošený), pěkný (velmi zachovalý) nebo dobrý (s drobnými vadami). Záleží jen na vás, jakou kategorii si zvolíte.