Nadpozemské kameny dávány do souvislosti s anděly

Zajímá vás duchovno? Máte pocit, že by vás to mohlo posunout vpřed? Kontaktování andělů a dalších bytostí duchovního světa je velmi tajuplné. Stačí jen vlastnit ty správné kameny a děj se vůle boží…a věřte tomu, že andělé jsou milující bytosti.

Uveďte se do meditativního stavu a požádejte o povýšení do andělské říše. Možná to zní moc pohádkově, ale proč to nezkusit?

Pro toho, kdo má navíc i psychický dar jasnozřivosti, jsou tyto kameny považovány za posvátné. Tito lidé s nimi pracují prakticky denně. Každý by měl mít svého andělíčka „strážníčka“.

O jaké kameny se jedná?

Angelit

Název tohoto kamene není náhoda. „Kámen andělů“, jak se mu přezdívá, vám pomůže zapamatovat si, že na světě nejste sami. Jeho použití jako prubířského kamene zmírňuje stres, hněv a napětí. Angelit rozvíjí intuici.

Achát z „modré krajky“

Kámen, který vypadá jako fyzická inkarnace oceánu. Nemůže být řeč o ničem jiném, než je modrý krajkový achát. Při pohledu na tento kámen dochází k okamžitému vizuálně uklidňujícímu účinku. Obecně se o něm traduje, že vlastní obzvláště silnou schopnost zklidnit vaší mysl. Chcete-li využít plnou sílu tohoto kamene, držte ho ve svých dlaních, zavřete oči a třikrát se zhluboka nadechněte.

Lepidolit

Lepidolit je kámen, jehož účinku se nejlépe využívá těsně před spánkem. Tento krystal dokáže uklidnit nadměrně aktivní mysl a najít klid i ve chvílích stresu. Umožní vám přístup k vašim snům během spánku.

Apofylit a akvamarín

Apofylit je kouzelný kámen pomáhající při astrálním cestování do nebeských říší. Podobnou úlohu splňuje také akvamarín. Díky vysoké, jasné a očistné vibraci detoxikuje mysl, tělo a ducha. Akvamarínová drahokamová esence nás spojuje s andělskou říší, aby s ní byla jednodušší komunikace.

Iolit

Iolit  je kamenem vidění, který se spojuje při cestách z těla. Tento krásný modrofialový krystal stimuluje představivost. Používá se jako šamanský kámen a vlastní dobré léčivé vlastnosti včetně podpory hubnutí.

Mnoho těchto výše zmíněných krystalů, jsou také mocnými kameny, které posunou váš duchovní růst na vyšší úroveň.

Kámen můžete použít tak, že si necháte kousek v kapse nebo vás bude zdobit na těle jako šperk.

Jestliže se právě chystáte některé krystaly zakoupit, určitě je čas navštívit e-shop magieprirody, kde tak učiníte.