Sledujte všechny oblíbené weby najednou

Strávíte na internetu více času než byste chtěli? Když se bavíte nebo si čtete články na oblíbených serverech, tak čas utíká jako voda. Náhle zjistíte, že jste zde strávili příliš mnoho času. Člověk si však nechce nechat ujít vše důležité, co se v daný den událo. Pravděpodobně navštěvujete větší množství webů, kde články čtete. Někdy je nutné se brodit přes nezajímavý obsah než se dostaneme k tomu, co nás doopravdy zajímá.

Čerstvé zprávy vám ušetří čas

Pokud chcete ušetřit čas, pomůže vám web https://www.cerstvezpravy.cz/. Jde o šikovný nástroj, který dokáže monitorovat obsah velkého množství kvalitních českých webů. Najdete zde pořehledně seřazené články z jednotlivých zdrojů, respektive jen titulky článků. Titulky článků najdete v jednotlivých boxech, podle zdrojů. Vy tak na jediném webu vidíte obsah velkého množství webů a můžete si podle titulků vybrat, které články si přečtete aniž byste museli web navštívit a brodit se přes obsah, který vás nezajímá. Web je přehledně rozdělený do jednotlivých tématických kategorií, od zpravodajství až po články pro kutily, ženy aj.

V každé kategorii najdete mnoho titulků článků z tématických webů a když vás jakýkoliv titulek zaujme, jednoduše na něj kliknete a budete přesměrováni přímo na článek. Cílem portálu je ušetřit lidem čas a nabídnout jim velké množství kvalitního obsahu na jednom místě. Za kratší dobu stihnete přečíst více článků, které vás zajímají. U webu je výhodou sekce „Moje“. Po registraci si sem můžete ukládat jednotlivé zdroje do oblíbených. Každý zdroj, který si tak označíte, se vám bude v této sekci zobrazovat. Sestavíte si tak vlastní kategorii, kde můžete sledovat všechny články, které vás zajímají. Nabízí se vám také možnost nechat si zasílat informace o nových článcích na email. Portál Cerstvezpravy.cz je zcela zdarma a jistě pomůže ušetřit čas i vám.