Úklidovou techniku si lze i pronajmout

Pokud teprve začínáte s podnikáním, jste pořadatelem různých akcí – sportovních, kulturních apod. – jedním z vašich nepříjemných úkolů je postarání se o perfektní a precizní úklid. Žijeme v době, kdy se na čistotu a hygienu klade mnohem větší důraz než kdy dřív a kvalitní úklidová technika zajistí téměř dokonalou čistotu.

Mop podlahy nečistot nezbaví

I když můžete nakoupit mopy, košťata apod., věřte, že svým zaměstnancům čisté prostředí bez bakterií nezajistíte. Úklidová technika je mnohem efektivnější a rychlejší. Ve skutečnosti je uklizeno za poloviční čas, než při použití mopu. Vy nebo vaši zaměstnanci můžete věnovat více času jiným naléhavým záležitostem, aniž byste šetřili na čistotě svého podniku.

Nákup úklidové techniky může být, zejména pro začínající podnikatele, velkou investicí. Na unikont.cz lze využít pronájmu kvalitní německé úklidové techniky, oblíbené jsou především scrubmastery. Teprve až bude organizace mít stabilní místo na trhu a bude zisková, může bez zbytečných rizik investovat do nákupu úklidové techniky.

Dokonalá čistota s pomocí úklidové techniky

S mycími stroji na podlahy bude pracoviště mnohem čistší. Opravdu neexistuje způsob, jak mít dokonale čistou podlahu jen s pomocí mopu a kbelíku, protože špinavá nebo kontaminovaná voda je v kbelíku nebo na podlaze, bez ohledu na to, jak dobře vytíráte, vyždímáte nebo jak často měníte vodu. Při použití úklidové techniky je veškerá voda je nasávána do podlahového stroje, který zanechává výjimečně čistou a suchou podlahu.

Pro úklid venkovních prostor, dvora nebo při lesních pracích se vždy hodí legendární multicar. Na unikont.cz je dispozici hned v několika provedeních s několika možnostmi nástavby. Nástavby vytvoři z „obyčejné“ multicary univerzální vozidlo pro venkovní práce a úklid.