Výhrůžky smrtí – kteří herci se s tím potýkali?

Slavní lidé jsou vždycky na očích, proto se často musejí chovat jinak, než by sami chtěli. Sláva, peníze, to všechno vidí lidé a někteří mohou daný úspěch těmto lidem závidět. To samo o sobě není nic neobvyklého, ale bohužel se v těch závistivcích najdou extrémy. Ti se mohou odhodlat k opravdu hrozným věcem.

Selena Gomez

V době kdy randila s Justinem Bieberem jí některé Justinovy fanynky hrozily smrtí. Údajně by se měla držet od Justina dál, jinak ji zabijí. Na Twitteru se dokonce objevovaly výhrůžky, že pokud Justinovi zlomí srdce, zabije jí daný člověk bez sebemenšího slitování. Dokonce se objevilo označení pedofil, přestože je Selena starší jen o dva roky.

Madonna

Je jednou z nejslavnějších a nejvlivnějších celebrit na světě, proto obvykle musí snášet také hatery, kteří se pouští do všeho, co sama Madonna udělá. Spousta lidí Madonně nepřeje, avšak měla stalkera, který si aktuálně ve vězení odpykává dlouhý trest. Za výhrůžky smrtí byl odsouzen a trávil trest v psychiatrické léčebně. Z ní utekl, vnikl ke zpěvačce na zahradu, kde jej postřelil bodyguard. Nyní je opět v psychiatrické léčebně.