Zpěváci, kteří se následně stali herci

Showbyznys shromažďuje spoustu skvělých a talentovaných umělců. Dnes už není žádné překvapení, že herci fušují do řemesla zpěvákům a naopak. Modelky hrají ve filmech nebo seriálech. Zkrátka nic nového pod sluncem. Úspěšní zpěváci se etablovali do řad herců a také jim to poměrně dobře šlo. Kteří to například jsou?

Mark Wahlberg

Dnes je toto jméno automaticky spojováno s herectvím, ale ne vždycky tomu tak bylo. V šestnácti se ocitl ve vězení pro mladistvé a po propuštění se stal členem boybandu, který se následně stal slavným. V roce 1995 se objevil ve filmu Rváčův deník a u herecké profese už zůstal.

Madonna

V roce 1985 se objevila jedna z nejznámějších zpěvaček ve filmu. Zahrála si ve filmu Hledám Susan. Zn.: Zoufale. Později si zahrála také ve filmu Evita, Příští správná věc nebo v bondovce Dnes neumírej.

Jared Leto

Jared Leto se označuje za zpěváka a amerického herce. Působí v hudební kapele 30 Seconds to Mars a hrál ve spoustě filmech, například Past, Tenká červená linie, Klub rváčů, Obchodník se smrtí nebo Klub poslední naděje.