8 nevšedních a někdy také kontroverzních zážitků v Praze

V Praze je blaze a víte proč? Protože zde můžete zažít to, co ve většině měst nezažijete. Pokud nejste z Prahy, není nic lepšího než sem na několik dní vyrazit a objevit všechny ty krásné možnosti, jaké vám Praha nabízí. Napřed je však dobré se inspirovat, co by vám nemělo uniknout.

Taneční kluby

Pokud milujete noční život a tanec, nikde si neužijete tolik zábavy, jako právě v Praze. Nachází se zde nejvíce tanečních klubů. Pokud milujete moderní hudbu, skvělou volbou je Mecca, SaSaZu, Duplex nebo třeba Roxy. Pokud preferujete salsu a bachatu, pak je skvělou volbou například La Macumba.

Erotický ráj

V Praze je nejvíce krásných žen na metr čtvereční a také je zde nejvíce erotických klubů a salonů. Pokud jste single, nekoukejte se, jak vám mládí utíká mezi prsty a oddávejte se vzrušení s krásnými ženami tak často, jak je to jen možné. Pokud chcete zažít tu nejsmyslnější erotickou masáž s nejatraktivnějšími dívkami Prahy, navštivte https://masaze-luxury.cz/.

Únikovky v Praze

V Praze najdete ty nejlepší únikové hry. Můžete zažít únikovku inspirovanou hororem SAW, můžete unikat před nacisty nebo se snažit dostat ze zapečetěné katakomby. Jde o skvělý zážitek, který někdy nahání hrůzu.

Večeře na výletní lodi

Pokud si chcete užít skutečně luxusní večeři, dopřejte si ji na prosklené lodi a při skvělém jídle se budete kochat noční Prahou.

Projížďka v historickém voze

Nejde jen o atrakci pro zahraniční turisty. Pokud do Prahy často nejezdíte, je krásné zaplatit si projížďku historickým vozem. V klidu se posadíte a můžete si užívat krásy Prahy. Pokud to není nic pro vás, pronajměte si na den limuzínu nebo supersport.

Pomazlete se v kočičí kavárně

V Praze naleznete minimálně 3 kočičí kavárny, v centru města, na Karlíně a na Smíchově. Proč sem vyrazit? Pokud si nemůžete dovolit mít z jakýchkoliv důvodů doma kočku, zde zavítáte do kočičí kavárny, kde můžete kočku pozvat na mléčný drink a také se s ní pomazlit.

Navštivte Absintherii

Už jste někdy ochutnali absint? Mnoho lidí netuší, jak nejsilnější nápoj na světě chutná. Ačkoliv je spojovaný s Francií, i v Čechách má své kořeny. V Absintherii najdete muzeum absintu, ochutnáte i absintovou zmrzlinu a zjistíte, jak se tento nápoj správně servíruje.

ZOO Praha

Navštivte ZOO, která funguje už 90 let a nabízí opravdu krásnou podívanou. Pokud jste byli v zoologické zahradě naposledy jako děti, zde budete mít zajisté krásný zážitek, ať už sem vyrazíte sami nebo s přáteli.