Má vaše miminko často opruzený zadeček? Zkuste plenky DADA

Je mnoho dětí, které mají nadměrně citlivou pokožku, která přes všemožnou péči rodičů často trpí na podráždění, opruzeniny, začervenalé fleky, které jsou velmi nepříjemné a dítko mohou bolet, štípat, pálit. Předcházet jim pomáhají správně zvolené plenky, kosmetika i časté větrání, aby měla pokožka čas být na vzduchu a regenerovat se. Není ale snadné najít kvalitní plenky, které udrží pokožku v suchu, a to i po několik hodin nebo celou noc. Spolehnout se však v tomto ohledu i mnoha jiných můžete na jednorázové plenky Dada. 

Plenky Dada pro nejmenší miminka i odrostlá batolata a větší děti 

Kvalitní, léty ověřené, oblíbené a cenově dostupné plenky Dada jsou primárně vyráběny pro polský trh. Pro své kvality si ale po mnoho let získávají spoustu příznivců i u nás. Koupit je můžete např. v e-shopu Kupplenky.cz, kde najdete nejen různé jednorázové plenky, látkové plenky, plenkové dorty nebo třeba vlhčené ubrousky, dětskou kosmetiku, ale i mnohé jiné zboží pro děti, ale také pro rodiče.  

Dětské plenky Dada jsou vyráběny ve třech sériích, aby si mohli vybrat skutečně všichni, i rodiče dětí s obzvlášť citlivou pokožkou. Jedná se o série Extra soft, Extra care a Pure care. Nechybí ani Dada vlhčené ubrousky, které jsou výborně navlhčené, dostatečně velké a pevné, pracuje se s nimi obzvlášť dobře, a to nejen při přebalování dětí. 

Další možností jsou pak Dada pants 4, což jsou plenkové kalhoty, kterými můžeme navázat na klasické jednorázové plenky Dada. K dostání jsou dále ve dvou velikostech pro větší děti s vyšší váhou.  

Pokud se rozhodnete pro Dada extra soft 4 nebo některé jiné z celkem třech sérií, budete jistě spokojeni. Čekají vás plenky, které drží na svém místě, vydrží po celou noc a dítko je v suchu, jsou hezké, dětem je v nich velmi příjemně, nikde netáhnou, neškrtí, jsou výborně savé, tekutinu rychle odvádí dovnitř plenky… A jsou přitom tak levné. 

Podívejte se sami na Kupplenky.cz a přesvědčte se. Budete jistě spokojeni.