Dronová světelná show jako náhrada za ohňostroj

Pořádáte veřejnou nebo soukromou akci, na které nechcete nebo nemůžete použít ohňostroj? Dokonalou alternativu nabízí světelná dronová show. Tu zajistí osvětlené a dokonale synchronizované skupiny různého počtu dronů (20,35, 50, 100), které vytvoří důmyslné choreografie. Ty rozzáří nejen potemnělou oblohu, ale také oči všech přihlížejících. Předem naprogramované drony se seskupují do leteckých formací, které vytvářejí 3D formace a to ve výšce až 120 metrů. Na obloze tak můžete spatřit různé obrazce, nápisy, číslovky, postavy, tvary nebo dokonce animace. Drone light show může vyprávět i příběh.

Možnosti světelné show

Show lze realizovat na dostatečně velké lokalici. Ta je zárukou bezpečnostních a letových zón. Velikost prostoru závisí i na počtu zvolených dronů. Lze si objednat originální choreografii a to dokonce i v různých barevných variacích. Show je sestavená dle požadavků a pro konkrétní událost může být sladěná s hudebním doprovodem a dalšími světelnými efekty. Nabízí daleko větší rozsah, než ohňostroj, má potenciál vyprávět celý příběh, který se zobrazuje na obloze a je viditelný do i větší než je jeden kilometr. Je to dokonalá zelená náhrada za ohňostroj. Je šetrná jak k životnímu prostředí, tak i ke všem živočichům.

Využít ji mohou firmy a společnosti pro vizualizaci brandu, představení nových výrobků nebo služeb. Je to dokonalý doprovod pro hudební, jiné kulturní či sportovní akce. Též oživí rodinnou oslavu.

Bezpečnostní hledisko

Společnost splňuje registraci potřebnou pro provozovatele bezpilotních systémů. Tu vydává Úřad pro civilní letectví ČR. Všichni piloti mají platné certifikace a zkoušky dle platných pravidel. Před každou realizací jsou vyhodnocována rizika v místě konání show. Celou show chrání několik bezpečnostních prvků a drony se pohybují v dostatečné vzdálenosti od diváků i budov. Každý je sledován a kontrolován a tak možné riziko z provozu je velmi eliminováno.