Investice do fotopasti je investicí do vašeho bezpečí

Cítíte se na svém pozemku v bezpečí? Když odjedete ze svého domu, pravděpodobně nemáte tušení, co se na něm odehrává. To samé v nočních hodinách, když spíte. Pokud si myslíte, že je to v pořádku, tak není. Je důležité chránit své bezpečí, v současné době se už nabízí mnoho technologií, které nejsou drahé a dokáží spolehlivě hlídat, jestli váš pozemek nenavštíví nějaký nevítaný vetřelec. Jednou z takových technologií jsou fotopasti. Dokáží spolehlivě hlídat vaše bezpečí a postarají se, abyste měli přehled o dění na pozemku.

Zajistěte si fotopast také

Fotopast není velká, toto zařízení se velikostí blíží k digitálnímu fotoaparátu. Má obvykle maskovaný vzhled a instaluje se na strom. Zde se stane nenápadným špiónem, který bude hlídat dění na pozemku. Fotopasti mají PIR čidlo, které snímá tepelný pohyb. Dokáže tedy okamžitě poznat, když se na pozemek někdo dostane. Když se tak stane, fotopast vetřelce během zlomku vteřiny vyfotí. Fotopasti jsou velmi odolná zařízení, která dokáží v exteriéru fungovat po celý rok a za každého počasí. Jelikož jsou na baterie, můžete je umístit kamkoliv.

Můžete s nimi v lese monitorovat přítomnost divokých zvířat, ale můžete je také použít k ochraně majetku. Fotopasti mohou být aktivní v čase, který si nastavíte, ale mohou také fungovat nonstop. Disponují neviditelným nočním přísvitem, se kterým pořídí kvalitní fotografie i v nočních hodinách. Můžete si vybrat, jestli má fotopast zaznamenávat snímky, videa, případně obojí. Fotopasti ukládají snímky na paměťovou kartu. Když si je chcete prohlédnout, můžete k tomu využít displej fotopasti, pokud jím disponuje, nebo fotopast propojit s počítačem nebo televizí. Vyplatí se pořídit GSM fotopast, taková fotopast pořízené snímky ihned odesílá formou MMS na telefon nebo na email. Fotopasti nejsou vysokou investicí a výhodně je pořídíte na Fotopast.eu.